Jesteś tutaj

Badania fokusowe - nowy termin i miejsce badania

/
Data wydarzenia: 
28.06.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
14:00

Badania fokusowe - nowy termin i miejsce badania

Mieszkasz na Przymorzu? Zaspie lub Żabiance? Chcesz mieć wpływ na to, jakie funkcjonować tu będą biblioteki? Weź udział w badaniu, organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną

28 czerwca 2019 roku w Filii Naukowej (ul. Obrońców Wybrzeża 2) doktor Roman Chymkowski z Biblioteki Narodowej przeprowadzi badania fokusowe, z udziałem mieszkańców dzielnic Przymorze, Zaspa i Żabianka. Chcemy dzięki tym badaniom dowiedzieć się, jak mieszkańcy tej części miasta spędzają czas wolny, czym się interesują, jakiej chcieliby dla siebie biblioteki. Do udziału w badaniach zapraszamy dwie grupy:

  1. Jeśli masz od 16 do 24 lat, uczysz się lub studiujesz – możesz wziąć udział w spotkaniu grupy 28 czerwca o godzinie 14:00.
  2. Jeśli jesteś rodzicem dzieci w wieku przedszkolnym i odwiedzasz przynajmniej jedną bibliotekę albo jeśli jesteś już na emeryturze i należysz do grona czytelników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, zapraszamy na spotkanie grupy 28 czerwca o godzinie 18:00. Specjalnie zapraszamy osoby, odwiedzające Filię Naukową przy ul. Obrońców Wybrzeża 2.

Dla osób, które wezmą udział w badaniu fokusowym, przygotowaliśmy prezenty: książki i gadżety biblioteczne. 

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: promocja@wbpg.org.pl lub tel. 58 301 48 11 w. 221

 

Zachęcamy!