Jesteś tutaj

Jak wprowadzić w życie ideę zero waste?

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
22.08.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

Jak wprowadzić w życie ideę zero waste?

Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego dowiemy się, jak małymi krokami wprowadzić do swojego życia ideę zero waste, czyli ideę zmniejszania ilości odpadów w naszym otoczeniu.

Przekonamy się, że nie musimy od razu dokonywać rewolucji w życiu, ale możemy próbować wprowadzać na początek małe zmiany, które też mają znaczenie.

Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia o godzinie 17:30  przy naszym BookRoomie, czyli bibliotecznym kontenerze w Klubie100cznia (ul. Popiełuszki 5).


Fundacja Drzewa dla serca zajmuje się aktywizacją społeczną, rozwojem, rekreacją, przeciwdziała wykluczeniu społecznemu oraz w znacznej mierze zwiększeniu świadomości człowieka w zakresie życia w symbiozie z naturą. Zachęca ludzi do zmian na lepsze, do zmniejszenia konsumpcjonizmu i odpowiedzialnej gospodarki domowej. Prowadzi warsztaty z zakresu zero/less waste #WitajtuZiemia.

Karolina Zuber - geograf i geolog zawodowo związany z ochroną środowiska. Pasjonatka Kirgistanu, górskich wędrówek i wolnego podróżowania.

Oriana Damaszke - założycielka Fundacji Drzewa dla serca, wieloletni pracownik opieki zdrowotnej, wyznawczyni zdrowego i świadomego stylu życia

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Ekobiblioteka, podczas którego promujemy działania proekologiczne, także w duchu zero waste i zachęcamy do dbania o środowisko.

Data wydarzenia: 
22.08.2019
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Udostępnij: