Jesteś tutaj

Pokaz filmu „Heavy Trip”

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
06.12.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Pokaz filmu „Heavy Trip”

Zapraszamy na pokaz czarnej komedii „Heavy Trip”, który można było dotąd zobaczyć jedynie na Warszawskim Festiwalu Filmowym! Projekcja w ramach Festiwalu SpaceFest. Wstęp wolny!

Turo ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w meta-lowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. (Opis z Warszawskiego Festiwalu Filmowego)

SpaceFest! to festiwal muzyki shoegaze, space rock i psych, na który składają się koncerty, warsztaty dla muzyków z Polski i zagranicy, konkurs dla młodych zespołów, wydawnictwa płytowe. Ósma edycja festiwalu już 7-8 grudnia 2018 w Gdańsku w klubie B90! Festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Nasiono we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” i Klubem B90 przy wsparciu Miasta Gdańska. Szczegóły na stronie: www.spacefest.pl.

Data wydarzenia: 
06.12.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: