Jesteś tutaj

Ruszamy na Kaszuby!

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
23.05.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

Ruszamy na Kaszuby!

Kasia i Maciej Marczewscy (Fundacja Ruszaj w Drogę!) opowiedzą jak powstawał ich internetowy przewodnik po Kaszubach i udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę. Zapraszamy!

Fundacja Ruszaj w Drogę! www.fundacja.ruszajwdroge.pl oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku www.wbpg.org.pl zapraszają na spotkanie z Kasią i Maciejem Marczewskimi - autorami darmowych, internetowych przewodników po Polsce www.ruszajwdroge.pl. Mile widziane są osoby, które podróżują po Polsce, planują odwiedzać polskie atrakcje, lub są ciekawi jak zmieniła się turystyczna mapa naszego kraju. 

Spotkanie „Ruszamy na Kaszuby” będzie pełne sprawdzonych pomysłów na rodzinne wycieczki. Kasia i Maciej opowiedzą jak powstawał ich internetowy przewodnik po Kaszubach i udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę.

Prowadzący pokażą co warto zobaczyć na Kaszubach i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki w okolicach Trójmiasta.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kaszub – Kasia i Maciej pokażą jak zorganizowali 10-dniowy urlop na Kaszubach i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku Kaszub. Opowiedzą jak odkrywali kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po Kaszubach.

Spotkanie zakończy losowanie podróżniczych gadżetów i przewodników po Polsce. Uczestnicy będą mogli skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów z darmowymi mapami i broszurami od informacji turystycznych z Pomorza i z dalszych zakątków naszego kraju.  

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej http://www.klub.ruszajwdroge.pl/

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

Data wydarzenia: 
23.05.2017
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Udostępnij: