Jesteś tutaj

Spotkanie na plaży z Agnieszką Pruską

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
27.08.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
15.00

Spotkanie na plaży z Agnieszką Pruską

Miłośników kryminałów i nie tylko zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Pruską, które odbędzie się na molo przy plaży w Gdańsku – Brzeźnie. Wydarzenie będzie połączone z promocją najnowszej książki autorki – „Żeglarz”. Powieści Agnieszki Pruskiej to zaproszenie do świata procedur, technik i starej dobrej policyjnej roboty.

Agnieszka Pruska – z urodzenia wrocławianka, z wyboru gdańszczanka. Autorka serii z komisarzem Barnabą Uszkierem w roli głównej. Podobnie jak jej bohater, ćwiczy aikido. Członkini Oliwskiego Klubu Kryminału, felietonistka i recenzentka serwisu Zbrodnia w Bibliotece. Czytelników zaprasza również na swoją stronę: www.agnieszkapruska.pl

Najbliższe spotkanie z autorką odbędzie się na molo przy plaży w Gdańsku - Brzeźnie. Połączone będzie z promocją najnowszej książki Agnieszki Pruskiej - "Żeglarz".

Zeglarz_front2.jpg

Ta zbrodnia mogła się wydarzyć tylko w Gdańsku...

W trakcie regat o Puchar Obrońców Westerplatte w gdańskiej marinie zostają odnalezione zwłoki. Komisarz Barnaba Uszkier wraz z zespołem podejmuje śledztwo obejmujące barwne środowisko trójmiejskich żeglarzy. Doświadczeni śledczy kontra inteligentni przestępcy. Kto wygra ten pojedynek?

„Są żeglarze i są miłośnicy kryminałów. Niektórzy żeglarze i miłośnicy mieszkają w Trójmieście. Jeżeli ktoś łączy w sobie te trzy cechy, to koniecznie powinien przeczytać Żeglarza. Bo to kryminał, którego akcja dzieje się właśnie w środowisku żeglarskim w Trójmieście. Ale nawet jak ktoś nie jest z Trójmiasta, też powinien przeczytać. A jak ktoś nie jest żeglarzem? To w niczym nie przeszkadza, żeby też przeczytać. Bo środowisko żeglarskie rzadko występuje w kryminałach i rzadko w ogóle w powieściach. To inny, egzotyczny świat”.

Tomasz Konnak, żeglarz

„Doskonałość policyjnej roboty, wyjątkowy nos śledczy i prawdziwy wiatr od morza”.

Leszek Koźmiński

blog.kryminalnapila.pl

Data wydarzenia: 
27.08.2016
Godzina rozpoczęcia: 
15.00
Udostępnij: