Jesteś tutaj

Szkolenie z projektowania 3D - dla dorosłych

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
05.04.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

Szkolenie z projektowania 3D - dla dorosłych

Chcesz nauczyć się projektować w 3D lub poszerzyć swoje umiejętności w tym zakresie? Trwa nabór na bezpłatne szkolenie w Bibliotece Kokoszki! Liczba miejsc ograniczona (obowiązują zapisy).

Zagadnienia realizowane na zajęciach to podstawy projektowania 3D, drukowanie zaprojektowanych elementów, tworzenie programów do druku 3D oraz podstawowe zagadnienia z zakresu informatyki.

Biblioteka Kokoszki prowadzi nabór do 2 grup szkoleniowych dla POCZĄTKUJĄCYCH:

  • Grupa 1 POCZĄTKUJĄCA – zajęcia odbywać się będą w kwietniowe czwartki w godzinach 17:30 – 19:00 (pierwsze zajęcia 5 kwietnia 2018!) – cykl szkoleniowy obejmuje 4 zajęcia po 1,5 godziny.
  • Grupa 2 POCZĄTKUJĄCA – zajęcia odbywać się będą w majowe czwartki w godzinach 17:30 – 19:00 (pierwsze zajęcia 10 maja 2018!) – cykl szkoleniowy obejmuje 4 zajęcia po 1,5 godziny.

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!

Prowadzący:  Paweł Hommel – absolwent  Akademii Pomorskiej w Słupsku, gdzie studiował na kierunku Historia z Wiedzą o Społeczeństwie. Ponadto ukończył Politechnikę Gdańską na kierunku Standardy ISO i Zarządzanie przez Jakość (TQM) oraz Wyższą Szkołę Gospodarki na kierunku Technika i Informatyka. Pracował również  jako Informatyk – kontroler jakości w firmie współpracującej z cenioną firmą dizajnerską  Vitra, dla której pracują najsłynniejsi kreatorzy w Europie. Obecnie pracuje w Pozytywnej Szkole w Gdańsku jako nauczyciel informatyki. Grafika jak i modelarstwo jest jego pasją.

Wymagania: własny laptop + kabel zasilający + myszka + Karta do Kultury

Zapisy w Bibliotece Kokoszki, tel.58 500 00 86, e-mail bibliotekakokoszki@wbpg.org.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie odbywać się będzie w ramach projektu wewnętrznego WiMBP pt. Szkoła drukowania przestrzennego.

Data wydarzenia: 
05.04.2018
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Udostępnij: