Jesteś tutaj

Tajemnicze spotkanie autorskie

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
05.10.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
22:00

Tajemnicze spotkanie autorskie

Szukasz wyjątkowych i niezapomnianych wrażeń? Jesteś fanem kryminałów i uwielbiasz tajemnicze opowieści? Jeśli tak, to koniecznie musisz wziąć udział w naszym wydarzeniu!

Jedyne, czego oczekujemy, to zaufania do bibliotekarzy z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku, którzy w ramach festiwalu Afera Kryminalna 2018 zapraszają do wzięcia udziału w niezwykłym kryminalnym wieczorze.

5 października o godzinie 22:00 odbędzie się najbardziej tajemnicze spotkanie autorskie w tym roku! Czy będzie to bardzo znany pisarz, którego książkę każdy z nas chciałby mieć w swojej biblioteczce? A może debiutant, który swoją pierwszą książką zrewolucjonizował myślenie o polskim kryminale?

Pytania mnożą się jak oszalałe: Kto będzie gościem? Będzie to kobieta czy mężczyzna? Czy to będzie tylko jedna osoba? Gdzie zostanie zorganizowane spotkanie? Czy trzeba przygotować się na ekstremalne warunki? Może spotkanie odbędzie się tym razem w bibliotece? Ile osób skusi się na udział w tym niecodziennym wydarzeniu.

Odpowiedzi na kilka z tych pytań będą pojawiać się w postach na naszym wydarzeniu. Śledźcie więc naszą stronę i wypatrujcie nowych informacji o tajemniczym spotkaniu.

Fanów kryminałów i tajemnic zapraszamy do zapisów poprzez wysłanie swojego zgłoszenia (imię i nazwisko) na adres mailowy: promocja@wbpg.org.pl. W temacie maila prosimy wpisać: Tajemnicze spotkanie.

Pokażmy, że książkożercy literackie przygody przeżywają nie tylko na kartach powieści, ale także w prawdziwym życiu! POKAŻMY, JAK WIELU NAS JEST!

Jesienne wieczory to idealny czas na zatopienie się w lekturze, jednak pamiętajcie, by 5 października zarezerwować sobie na książkowy wieczór w terenie.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Data wydarzenia: 
05.10.2018
Godzina rozpoczęcia: 
22:00
Udostępnij: