Jesteś tutaj

ankieta

Ankieta dla Czytelników

Każda wypożyczona (i oddana;) ) książka to dla nas powód do radości. Ważne jest dla nas także, by oferta biblioteki była dla Państwa cały czas ciekawa i by w naszych wydarzeniach uczestniczyło jak najwięcej osób. Prosimy więc o podpowiedzi, jakie warsztaty i spotkania byłyby dla Państwa interesujące. By wypełnić ankietę, wystarczy kliknąć TUTAJ. Na odpowiedzi czekamy do 10 sierpnia.

Data wydarzenia: 
10.08.2018
Udostępnij:
Więcej

Klub Fantastyki i Grozy - ankieta dla czytelników

Wraz z wydawnictwem Oficynka planujemy zorganizować jesienią tego roku cykl spotkań z autorami, których powieści tematyką wpisują się w nurt literatury grozy i literatury fantastycznej. Państwa opinie dotyczące tych spotkań będą dla nas bardzo cenne i pomogą przygotować ciekawą ofertę spotkań. Aby wypełnić ankietę, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Na wypełnione ankiety czekamy do 15 lipca 2018r.

Data wydarzenia: 
30.06.2018
Udostępnij:
Więcej

Ankieta dla Czytelników

W związku z planowanym remontem Filii nr 18 przy ul. Manifestu Połanieckiego 32/34 chcielibyśmy zachęcić Państwa do wyrażenia swojej opinii o bibliotece. W ankiecie prosimy o odpowiedzi na kilka pytań, które pomogą nam udoskonalić ofertę Filii nr 18 i lepiej dostosować ją do Państwa potrzeb.

Ankieta dostępna jest w wersji ONLINE oraz w tradycyjnej, papierowej formie w Filii nr 18.

Data wydarzenia: 
20.04.2018
Udostępnij:
Więcej

Herold Gdański – podziel się swoją opinią

Co miesiąc, na łamach Herolda Gdańskiego mieszkańcy mają sposobność dowiedzieć się o tym, co dzieje się w Gdańsku. Prezentowane są ciekawe inicjatywy, oferty miejskich jednostek oraz przeglądy wydarzeń kulturalnych. Magazyn posiada sieć dystrybucji oraz jest dostępny w wersji on-line pod adresem www.gdansk.pl/herold-gdanski .

Data wydarzenia: 
09.03.2018
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - ankieta