Jesteś tutaj

Wystawy

Cuda przyrody

Finisaż wystawy odbędzie się 30 kwietnia 2019 (wtorek) o godzinie 17:30.

Marcin Wilga - z wykształcenia mgr inż. elektronik, absolwent Politechniki Gdańskiej, na której przepracował 40 lat. Zawsze interesowała go natura.

Jest autorem i współautorem kilku książek o tematyce przyrodniczo-turystycznej oraz redaktorem ponad

400 artykułów o analogicznej tematyce. Szczególnie interesuje go mykologia, stąd ostatnia, niepublikowana książka opisująca świat grzybów (815 gatunków i podgatunków) Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Data wydarzenia: 
15.03.2019
Udostępnij:
Więcej

Gdańsk - wernisaż wystawy fotografii GTTF

Prezentowane na wystawie „Gdańsk” fotografie to spojrzenie członków Gdańskiego Towarzystwa Twórczości Fotograficznej na to wyjątkowe miasto, położone nad Motławą.

Różnorodność zdjęć ukazuje piękno zakątków historycznych, życie codzienne oraz związek Gdańska z Morzem Bałtyckim.

Prezentowane na wystawie prace powstawały w różnych porach dnia i roku, pokazując, jak światło wpływa na odbiór otaczającego nas świata.

Data wydarzenia: 
02.04.2019
Udostępnij:
Więcej

Włoskie reminiscencje - wystawa prac Waldemara Jerysia

Kto był w Wenecji ten wie, że to miejsce, którego nie można zapomnieć. "Kochankowie z Wenecji", "Miasto spadających aniołów" czy "Śmierć w Wenecji" to tylko kilka tytułów, które powstały z inspiracji tym niezwykłym miastem. Tych, którzy tęsknią za nim lub marzą by je choć raz zobaczyć, zapraszamy do oglądania prac pana Waldemara Jerysia w F9. 

Data wydarzenia: 
08.03.2019
Udostępnij:
Więcej

Uroda kwiatów i chwastów - wernisaż wystawy

Irena Nowosz-Arkuszewska - ukończyła Politechnikę Gdańską, gdzie kontynuowała karierę naukową jako nauczyciel akademicki. Inspiracją do tworzenia własnych prac i zajęcia się malarstwem był artysta malarz Frank Clark, który  zapewnia, że malowanie obrazów jest proste i każdy może malować.

Data wydarzenia: 
06.03.2019
Udostępnij:
Więcej

Strony

Subskrybuj RSS - Wystawy