Jesteś tutaj

"Święta, Święta, Święta" - wystawa prac plastycznych nagrodzonych w konkursie

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
14.12.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.15

"Święta, Święta, Święta" - wystawa prac plastycznych nagrodzonych w konkursie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę świątecznych prac plastycznych dzieci i młodzieży nagrodzonych w Trójmiejskim Konkursie Plastycznym o Tematyce Świątecznej.

Szkoła Podstawowa nr 55 w Gdańsku we współpracy z Biblioteką na Strzyży organizują konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży o tematyce świątecznej. Istotną rolę odgrywa wojewódzki zasięg wydarzenia, co wpływa na szeroko rozumianą integrację pomiędzy szkołami a biblioteką oraz osobami zaangażowanymi w konkurs - uczniami, nauczycielami i rodzicami. Atutem jest szeroki przekrój wiekowy uczestników, od maluchów po nastolatków. Umożliwia                              to zaprezentowanie uzdolnień dzieci i młodzieży. W składzie jury oprócz organizatorek pojawiają się trójmiejscy artyści: malarze, rzeźbiarze, poeci, wykładowcy gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Prace naszych uczestników cechuje ogromna różnorodność, stosują oni szeroki wachlarz interesujących technik, używają kredek, pasteli, farb, pasty do zębów, bibuły, brokatu, plasteliny, materiałów o różnej strukturze. 

 

Finałem konkursu jest zawsze wystawa połączona z wernisażem oraz rozdaniem dyplomów         i nagród. W tym roku uroczyste otwarcie ekspozycji odbędzie się 14 grudnia o godz. 18.15.

Wystawę będzie można oglądać od 15 grudnia 2018 roku do 9 stycznia 2019 roku.

Data wydarzenia: 
14.12.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18.15
Udostępnij: