Jesteś tutaj

Żeglarstwo to moja pasja! - Your Sport Meeting

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
16.04.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Żeglarstwo to moja pasja! - Your Sport Meeting

Your Sport Meeting to cykl spotkań, w których rozmawiać będziemy o sporcie. Będziemy gościć sportowców, trenerów, dziennikarzy, działaczy, sponsorów, a także pasjonatów. Każdego, kto ma do opowiedzenia ciekawą historię związaną ze sportem. Gościem specjalnym kwietniowego spotkania będzie Mateusz Kusznierewicz.

Spotkanie "Żeglarstwo to moja pasja!" odbędzie się w czwartek 16 kwietnia o godz. 18.00.

W pierwszej części przypomnimy sylwetkę Krzysztofa Zawalskiego, pięciokrotnego mistrza polski na katamaranie Tornado, pomysłodawcę i jednego z głównych współtwórców Narodowego Centrum Żeglarstwa, który przez wiele lat kierował Sekcją Żeglarską AZS-AWFiS Gdańsk. Był także autorem publikacji z teorii żeglarstwa. Naszym gościem będzie Pani Aldona Zawalska.

W drugiej części porozmawiamy z Mateuszem Kusznierewiczem, żeglarzem i przedsiębiorcą. Żeglarstwo zaczął uprawiać mając 9 lat. Uczestnik pięciu igrzysk olimpijskich, złoty medalista z Atlanty i  brązowy z Aten w klasie Finn, trzykrotny mistrz świata, wielokrotny mistrz Polski. Od 2009 roku Ambasador Miasta Gdańska ds. Morskich, a od 2013 roku prezes Fundacji Gdańskiej.

Spotkanie poprowadzi Joanna Wiśniowska.

Zapraszamy na profil fanowski Your Sport Meeting: https://www.facebook.com/pages/Your-Sport-Meeting/1546930288904075?fref=ts

 

 

 

Data wydarzenia: 
16.04.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: