Jesteś tutaj

Życie poza utartym szlakiem, czyli jak świadomie podróżować

/
Data wydarzenia: 
02.10.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

Życie poza utartym szlakiem, czyli jak świadomie podróżować

Jak się spakować, rzucić pracę i wyruszyć w daleką podróż z biletem w jedną stronę? Zapraszamy na spotkanie z autorem książki "Spotkania w Azji" Wojciechem Jurojciem.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem książki "Spotkania w Azji" Wojciechem Jurojciem.

Autor, podróżnik, obywatel świata i pisarz zafascynowany odmiennością innych kultur. Współzałożyciel firmy Foodkrywcy oraz mini bloga podróżniczego wojciech jurojc - conscious.traveler. Od dziesięciu lat jest w ruchu, zmienia miejsca zamieszkania i poznaje lokalne społeczności Azji. Przez ponad pięć lat mieszkał pracował za granicą, w tym dwa lata w Azji. Sadził drzewa w lasach równikowych, uczył hinduskie dzieci w Północnych Indiach, pracował w sri lańskiej dżungli budując chatki, pomagał prowadzić hostel w tajskich górach oraz zdobywał liczne górskie szczyty, w tym pięciotysięcznik w Kenii. Łącznie odwiedził ponad 50 krajów świata. Zakochany w Tajlandii oraz w Abchazji. Miłośnik gór, zwłaszcza Bieszczad. Obecnie zajmuje się rozwijaniem i promocją świadomego podróżowania i slow life w Polsce.

Chodź śmiało! Odkryj Azję z dala od utartego szlaku. Poznaj autentycznych bohaterów książki i odkryj tajemnice życia w Azji.

Dowiedz się jak się spakować, rzucić pracę i wyruszyć w daleką podróż z biletem w jedną stronę. Jedna Azja, wiele ludzkich historii.

 

Zapraszamy 2 października o godz. 17:30 do Czytelni Biblioteki Głównej (parter).

Data wydarzenia: 
02.10.2019
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Udostępnij: