Jesteś tutaj

Żywa Biblioteka

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
28.01.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
15.00-18.00

Żywa Biblioteka

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda Polska oczami osoby, która pochodzi z odległego kraju? Rozważaliście różnice (a może podobieństwa?) między kulturą polską, a czeczeńską? Myśleliście, co skłoniło innych do przyjechania właśnie tutaj? Zapraszamy do udziału w Żywej Bibliotece - poznajmy się lepiej i nie oceniajmy książki po okładce.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda Polska oczami osoby, która pochodzi z odległego kraju? Rozważaliście różnice (a może podobieństwa?) między kulturą polską, a czeczeńską? Myśleliście, co skłoniło innych do przyjechania właśnie tutaj? Na Żywej Bibliotece zorganizowanej przez Trójmiejską grupę Amnesty International oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego będziecie mieli okazję o to zapytać!

W sobotę 28 stycznia w bibliotece Manhattan w Gdańsku będziemy gościć różnorodne osoby niebędące polskiego pochodzenia, które zgodziły się wcielić w rolę „żywych książek” i odpowiedzieć na pytania dotyczące ich życia i doświadczeń.

Poznajmy się lepiej na Żywej Bibliotece i nie oceniajmy Książek po okładce.

Data wydarzenia: 
28.01.2017
Godzina rozpoczęcia: 
15.00-18.00
Udostępnij: