Jesteś tutaj

Żywa Biblioteka "Jesteśmy Rodziną"

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
25.05.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
16.00-20.00

Żywa Biblioteka "Jesteśmy Rodziną"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z „żywymi książkami”, czyli osobami tworzącymi różne rodziny. Żywa Biblioteka "Jesteśmy Rodziną" organizowana jest we współpracy z Naukowym Kołem Seksuologii UG Equality.

Żywa Biblioteka "Jesteśmy Rodziną" to czas na spotkanie z „żywymi książkami”, czyli osobami tworzącymi różne rodziny. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in.: dwie mamy wspólnie wychowujące 2-letniego Mateuszka, ich syna, które mogą opowiedzieć jak to jest, kiedy są dwie mamy, tata i trzy babcie; Kolumbijka mieszkająca z rodziną w Gdańsku wpasowująca się w polską rzeczywistość i wspierająca kobiety-imigrantki; mama dwóch adoptowanych chłopców, która razem ze swoim mężem trzy lata temu zdecydowała się stworzyć im nowy dom; tata i mama nastolatka, który powiedział rodzinie: jestem gejem i dostaje od nich mnóstwo wsparcia oraz mama wychowująca swoją córkę w pojedynkę.

Każdy czytelnik i czytelniczka może zapytać je o wszystko, czego chciałby się od nich dowiedzieć, w przyjaznej atmosferze, przy bibliotecznym stoliku.
 

Data wydarzenia: 
25.05.2015
Godzina rozpoczęcia: 
16.00-20.00
Udostępnij: