Jesteś tutaj

„Blog, czyli sposób na siebie" BIBLIOCAMP 2015

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
23.09.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

„Blog, czyli sposób na siebie" BIBLIOCAMP 2015

Warsztaty blogowe na dwa głosy to 3 spotkania, na których postaramy się przekazać uczestnikom swoje najciekawsze doświadczenia związane z blogowaniem, pokażemy ciekawe przypadki prosto z życia blogosfery. Podpowiemy gdzie i jak szukać tematów. A także udowodnimy, że blogowanie może też być ciekawym doświadczeniem międzypokoleniowym.
Prowadzi: Bartosz Cicharski, Joanna Gwizdała

 

Bartosz Cicharski – z urodzenia i zamiłowania jest gdańszczaninem, z wykształcenia – finansistą, z racji wykonywanego zawodu – czarodziejem Excela, a z pasji pisania został blogerem. Już blisko osiem lat publikuje w różnych miejscach sieci swoje teksty. Bez względu na to, jaki temat porusza, stara się dowiedzieć o nim jak najwięcej.

www.mrcichy.pl, www.gdanskzdolu.pl

Joanna Gwizdała – niedoszła historyczka, miłośniczka social mediów (i to zawodowa) oraz blogerka. Autorka bloga Made by Gigi, który z galerii postępów początkującej rękodzielniczki stał się źródłem wiedzy dla innych początkujących osób. W blogowaniu (i nie tylko) ważna dla mnie jest świadomość tego co i jak robimy w sieci. To temat, który często poruszam, zarówno na blogu, jak i na różnych warsztatach.

www.madebygigi.blogspot.com

Kiedy się spotykamy?

13 maja (środa) godz.18.00

17 czerwca (środa) godz.18.00

23 września (środa) godz.18.00

 

Zapisy:

 

filia_29@wbpg.org.pl lub w bibliotece

 

Warsztat odbędzie się w ramach projektu BIBLIOCAMP 2015

www.bibliocamp.info

indeks.jpg

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Data wydarzenia: 
23.09.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Tagi: 
Udostępnij: