Jesteś tutaj

8. urodzinowy konkurs recytatorski "Tolerancja, akceptacja, szacunek" ZAPISY ZAMKNIĘTE!

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
09.03.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

8. urodzinowy konkurs recytatorski "Tolerancja, akceptacja, szacunek" ZAPISY ZAMKNIĘTE!

Już po raz 8. Biblioteka Manhattan organizuje urodzinowy konkurs recytatorski. Tym razem tematem przewodnim będą: tolerancja, akceptacja, szacunek. Mamy pełną listę, więcej zgłoszeń już nie przyjmujemy. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zapraszamy 9 marca do kibicowania uczestnikom.

Zapraszamy uczniów z klas I-III szkół podstawowych do udziału w organizowanym przez Bibliotekę Manhattan konkursie recytatorskim.

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkie dzieci, które chciałyby zaprezentować przed publicznością swoje umiejętności, marzą o występie na naszej scenie i usłyszeniu gromkich oklasków. Czekamy właśnie na Was!

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: Tolerancja, akceptacja, szacunek. Jeśli szukasz pomysłu na wybór repertuaru, zajrzyj koniecznie na listę naszych propozycji.

Prosimy rodziców uczestników o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z tekstem wiersza należy złożyć u bibliotekarzy w godzinach pracy biblioteki (pon.-sob. od 9.00 do 21.00), bądź przesłać skan wypełnionej karty wraz z tekstem mailowo na adres: aleksandra_mieczkowska@wbpg.org.pl do 2 marca 2020 r. Zastrzegamy, że przy dużej liczbie powtarzających się wierszy poprosimy o zmianę wybranego tytułu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń!

Uroczyste spotkanie finałowe, podczas którego uczestnicy zaprezentują przygotowane przez siebie recytacje oraz nastąpi wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 9 marca 2020 r. (poniedziałek), o godzinie 17.00 w Bibliotece Manhattan.

Tutaj można pobrać regulamin oraz kartę zgłoszenia.

Data wydarzenia: 
09.03.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: