Jesteś tutaj

AGNIESZKA PRUSKA - spotkanie autorskie

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
25.06.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

AGNIESZKA PRUSKA - spotkanie autorskie

Zapraszamy na promocję najnowszej książki Agnieszki Pruskiej "Hobbysta", połączoną z pokazem aikido, sztuki walki uprawianej przez głównego bohatera. Spotkanie poprowadzi Jolanta Świetlikowska.

Śledztwo w toku. Barnaba Uszkier znów na tropie

Gdański komisarz Barnaba Uszkier wysyła rodzinę na wakacje do małej wsi położonej nad malowniczym jeziorem Krosino. Wakacyjną idyllę słomianego wdowca przerywa znalezienie zwłok niezidentyfikowanego mężczyzny na pobliskim poligonie. Niepokój policjanta wzmaga fakt, że jego synowie właśnie rozpoczęli zabawę w detektywów, prawdopodobnie znajdując ślady morderstwa. Nie zwlekając, jedzie z technikami na miejsce zdarzenia, by rozpocząć skomplikowane i wielowątkowe dochodzenie. Czy jego bliskim zagraża niebezpieczeństwo? 

Agnieszka Pruska – autorka powieści „Literat”, rozpoczynającej serię z komisarzem Barnabą Uszkierem w roli głównej. Podobnie jak jej bohater, ćwiczy aikido. Członkini Oliwskiego Klubu Kryminału, felietonistka i recenzentka serwisu Zbrodnia w Bibliotece. Czytelników zaprasza również na swoją stronę: www.agnieszkapruska.pl

https://www.youtube.com/watch?v=yQdMsMAxGFk

Data wydarzenia: 
25.06.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: