Jesteś tutaj

Bajka jako centrum sprzedażowe, czy bajka jako marka?

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
18.01.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Bajka jako centrum sprzedażowe, czy bajka jako marka?

Zapraszamy na pierwsze spotkanie dla rodziców i nauczycieli z cyklu "Tajemnice reklamy w bibliotece"- o wpływie reklamy na dzieci. Spotkanie ma na celu pokazanie, czym jest bajka dla dorosłych, a czym dla dzieci. Przedstawione zostaną przykłady reklam wykorzystywanych w znanych i lubianych filmach oraz serialach skierowanych do dzieci. W trakcie spotkania pokażemy fragmenty filmów i to jaki mogą one mieć wpływ (gdy są często przez dzieci oglądane) na żądania zakupowe dzieci.

TAJEMNICE REKLAMY W BIBLIOTECE, Cykl spotkań dla rodziców, nauczycieli i wszystkich dorosłych zainteresowanych wpływem reklamy na dzieci. 

BAJKA JAKO CENTRUM SPRZEDAŻOWE – POSZERZANIE MARKI PRODUKTU

Spotkanie ma na celu pokazanie, czym jest bajka dla dorosłych, a czym dla dzieci. Przedstawione zostaną przykłady reklam wykorzystywanych w znanych i lubianych filmach oraz serialach skierowanych do dzieci. W trakcie spotkania pokażemy fragmenty filmów i to jaki mogą one mieć wpływ (gdy są często przez dzieci oglądane) na żądania zakupwe dzieci. Ponadto omówione zostaną alternatywne formy spędzania czasu.  Powiemy również na co należy zwracać uwagę, gdy dziecko ogląda telewizję.

Prowadząca:

Iwona van Buuren - psycholog - ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej oraz Psychologię Kliniczną (Studia Podyplomowe na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym), intensywny trening Nonviolent Communication, terapeuta nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – Solution Focused Brief Therapy. Pracuje jako psycholog w przedszkolu. Założycielka Pozytywki, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, vice prezes Stowarzyszenia Dziecko bez Reklamy. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła dzięki m. in. współtworzeniu i prowadzeniu warsztatów psychorozwojowych oraz szkoleń dla rodziców. Prowadzi szkolenia warsztatowe w zakresie umiejętności komunikacyjnych, wychowawczych oraz rozwiązywania konfliktów; jest pomysłodawczynią i organizatorką Klubu Pozytywnego Rodzica. Jej córki: Pola (11) i Sara (9) nieustannie inspirują ją do działania..

Stowarzyszenie Dzieko bez Reklamy

www.dzieckobezreklamy.pl

info@dzieckobezreklamy.pl

FB https://www.facebook.com/DzieckoBezReklamy/?fref=ts

 

 

 

 

 

Data wydarzenia: 
18.01.2016
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: