Jesteś tutaj

Battle for Independence! Konkurs plastyczno-językowy

/
Data wydarzenia: 
19.03.2018

Battle for Independence! Konkurs plastyczno-językowy

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-językowym pt. "Battle for Independence - create a comic book character inspired by the 100th anniversary of Polish Independence. Show his/hers adventures in 50 frames"

Kokurs polega na wykonaniu komiksu w języku angielskim, używając dowolnych technik plastycznych. Motywem przewodnim jest stworzenie superbohatera zainspirowanego 100-leciem Niepodległóści Polski. Interpretacja motywu zależy od samych uczestników. Prace powinny być wykonane w formie komiksu, w 50 kadrach, maksymalnie na trzech kartkach formatu A3.

  • Komiks należy podpisać stworzonym przez siebie nickiem (ksywką) nie ujawniającym prawdziwego imienia i nazwiska autora pracy.
  • Do każdej pracy należy dołączyć kopertę opatrzoną tym nickiem, a w niej : imię i nazwisko autora pracy, formularz zgłoszeniowy ( dostępny w American Corner), oświadczenie o nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich na organizatora konkursu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych ( zał. 1 do regulaminu) - podpisane przez rodzica bądź opiekuna. Uwaga ! Praca bez załączników nie będzie oceniana.
  • Termin nadsyłania prac - 16 kwietnia 2018 roku.
  • Prace razem z wymaganymi dokumentami należy wysłać lub dostarczyć na adres:

Akademickie Liceum Ogólnokształcące "Lingwista" w Gdańsku

ul. Gdyńskich Kosynierów 11/8

80-866 Gdańsk 

z dopiskiem "Konkurs Battle for Independence".

 

19 kwietnia  - wręczenie nagród oraz prezentacja prac na wystawie w siedzibie American Corner Gdańsk.

Zachęcamy do wzięcia udziału !

Data wydarzenia: 
19.03.2018
Udostępnij: