Jesteś tutaj

Coaching w życiu codziennym

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
05.12.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Coaching w życiu codziennym

Zapraszamy do udziału w warsztatach "Coaching w życiu codziennym, czyli jak wykorzystać techniki coachingu, aby żyć lepiej na co dzień".

5 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 odbędą się warszaty "Coaching w życiu codziennym", które poprowadzi Magda Walczak - coach, trener biznesu, praktyk zarządzania z 20-letnim doświadczeniem managerskim i doradczym.

"Coaching w życiu codziennym, czyli jak wykorzystać techniki coachingu, aby żyć lepiej na co dzień" - to 1,5 godzinny warsztat będący wprowadzeniem do coachingu, podczas którego dowiesz się:

  • czym jest/ czym nie jest coaching
  • czym się on różni od doradztwa zawodowego, poradnictwa psychologicznego lub terapii
  • do czego może Ci się przydać
  • jak możesz z niego korzystać we własnym życiu
  • jak wygląda sesja coachingowa, ile trwa i czego możesz się na niej spodziewać
  • od razu sprawdzisz jak działa.

O coachingu mówi się ostatnio dużo. Zarówno bardzo dobrze, jak i bardzo źle. Tyle, że to co się mówi, zwykle z coachingiem nie ma nic wspólnego. Chcesz sprawdzić czym tak naprawdę jest coaching i co możesz z niego wynieść dla siebie? Przyjdź na warsztat do Biblioteki pod Żółwiem!

Z coachingu od lat korzystają managerowie największych firm. Dlaczego? Bo działa. Po prostu. Sprawdź to na sobie!

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia na warsztaty prosimy kierować na adres: magdalena_szwabowicz@wbpg.org.pl

Magda Walczak – coach, trener biznesu, praktyk zarządzania z 20 letnim doświadczeniem managerskim i doradczym. Absolwentka SGH, SWPS. Coach od 2008. Od 2017 prowadzi w Gdańsku Pomorskie Centrum Coachingu Magdy Walczak www.PomorskieCentrumCoachingu.pl. Autorka bloga, Magda Walczak Life BLOG www.MagdaWalczak.pl – o życiu, spokoju i spełnianiu marzeń. Kocha czytać książki, zwiedzać zabytki i odpoczywać na łonie natury.

 

Data wydarzenia: 
05.12.2017
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: