Jesteś tutaj

DKK - "Czwartkowe wdowy"- Claudia Piñeiro

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
03.03.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

DKK - "Czwartkowe wdowy"- Claudia Piñeiro

Chętnych i odważnych czytelników zapraszamy do zmierzenia się z mroczną i jednocześnie fascynującą wersją "małych kłamstewek" w argentyńskim wydaniu. Będzie krew, namiętność, tajemnica i zdrada. Wszystko w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Luksusowe osiedle pod Buenos Aires. Czterej przyjaciele, jak w każdy czwartek, spotykają się na męskim wieczorze. Żony, jak zwykle, mają wychodne: żartobliwie nazywają się „czwartkowymi wdowami”. Tyle że tym razem wszystko będzie inaczej – trzy z nich wdowami zostaną naprawdę…
Piñeiro oferuje znacznie więcej niż tylko mroczną zagadkę. Wprowadza czytelnika w odizolowany i doskonały świat argentyńskiej klasy wyższej, świat idealnych trawników i zadbanych domów, spokoju i elegancji, kortów tenisowych i pól golfowych, w którym o codzienne potrzeby troszczy się gosposia, kucharka i ogrodnik, a od niespokojnej reszty świata mieszkańców oddziela wysoki mur. I strażnicy. I kamery. To opowieść o ludziach, którzy żyją idealnie i gotowi są bronić tego życia za wszelką cenę.
(źródło: lubimyczytac.pl)

Data wydarzenia: 
03.03.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: