Jesteś tutaj

Drogą mniej uczęszczaną

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
24.01.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Drogą mniej uczęszczaną

Jest podróżniczką i autorką książki "Kopnij piłkę ponad chmury"- fascynujących reportaży z Nepalu. Pochodzi z Sopotu, na studia wyjechała do Krakowa, gdzie na Uniwersytecie Jagiellońskim ukończyła filologię indyjską i animację kultury. W trakcie studiów rok spędziła w New Delhi. Był to jej pierwszy bezpośredni kontakt z Indiami – niezwykle intensywne doświadczenie, które nadało kierunek jej późniejszej zawodowej ścieżce. Zapraszamy Państwa na spotkanie z Iwoną Szelezińską. Spotkanie poprowadzi Iwona Demska. Zapraszamy!

Więcej informacji http://marginesy.com.pl/autor/312

Polecamy też świetny wywiad z autorką: http://projektksiazki.blogspot.com/2018/09/5-pytan-do-reporterki-iwona-szelezinska.html

 

„Drogą mniej uczęszczaną” to cykl spotkań, którego bohaterami są osoby mające odwagę zająć się tematami mniej popularnymi, wymagającymi od nich dużego zaangażowania i uwagi. Niekiedy droga wiąże się z podróżami w odległe zakątki świata, do których turyści rzadko zaglądają, a czasami prowadzi do samego siebie, ale wymaga zmiany sposobu życia i myślenia.
Podczas spotkań zaproszeni goście przybliżą nam swoje nietypowe pasje, ale także opowiedzą o tym, co ich motywuje i sprawia, że chcą poświęcać swój czas i energię na coś, co innym wydaje się trudne czy zbyt angażujące. Będziemy chcieli także poznać samą drogę, jaką musieli przebyć nasi bohaterowie, aby móc realizować swoje plany. Zastanowimy się również nad tym, dlaczego tak mało osób wybiera podobny styl życia i co sprawiło, że nasi bohaterowie zdecydowali się właśnie na takie, a nie inne pasje.

 

 

Data wydarzenia: 
24.01.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: