Jesteś tutaj

Drogą mniej uczęszczaną

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
05.03.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Drogą mniej uczęszczaną

Karina Sęp – mentor, konsultant, coach i wieloletni menedżer w międzynarodowej firmie. Doświadczona mądra kobieta i współczesna szamanka posługująca się autorską koncepcją planowania życia: mapą marzeń – mapą celów. Mama trójki nastolatków i kobieta realizująca swoje pasje. Autorka książek „Twoja Mapa Marzeń”, „Ogarnij swój dzień” oraz „Mapa Marzeń – Mapa Celów”

Od lat pomaga ludziom porządkować życie, odnajdywać siebie i ogarniać rzeczywistość, aby było łatwiej, prościej, wygodniej i tak, jak się pragnie. Inspiruje, wspiera i wytycza kierunki zmian. Swoim życiem pokazuje, że można, że warto i że się da, jeśli się chce.

Spotkanie poprowadzi Iwona Demska.

„Drogą mniej uczęszczaną” to cykl spotkań, którego bohaterami są osoby mające odwagę zająć się tematami mniej popularnymi, wymagającymi od nich dużego zaangażowania i uwagi. Niekiedy droga wiąże się z podróżami w odległe zakątki świata, do których turyści rzadko zaglądają, a czasami prowadzi do samego siebie, ale wymaga zmiany sposobu życia i myślenia.
Podczas spotkań zaproszeni goście przybliżą nam swoje nietypowe pasje, ale także opowiedzą o tym, co ich motywuje i sprawia, że chcą poświęcać swój czas i energię na coś, co innym wydaje się trudne czy zbyt angażujące. Będziemy chcieli także poznać samą drogę, jaką musieli przebyć nasi bohaterowie, aby móc realizować swoje plany. Zastanowimy się również nad tym, dlaczego tak mało osób wybiera podobny styl życia i co sprawiło, że nasi bohaterowie zdecydowali się właśnie na takie, a nie inne pasje.

Data wydarzenia: 
05.03.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: