Jesteś tutaj

Drogą mniej uczęszczaną

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
19.02.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Drogą mniej uczęszczaną

Anna Sakowicz – absolwentka filologii polskiej, edukacji filozoficznej i filozofii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz edytorstwa współczesnego na Uniwersytecie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Od 2013 r. prowadzi blog Kura Pazurem (do końca 2017 na Blog.pl). Obecnie autorka dziewięciu książek, w tym jednej dla dzieci. Matka studentki, żona pasjonata jazdy na rowerze i fotografa amatora, posiadaczka kota i bibliofilka. Spotkanie autorskie poprowadzi Iwona Demska.

Blog Anny Sakowicz : https://annasakowicz.pl/

 

„Drogą mniej uczęszczaną” to cykl spotkań, którego bohaterami są osoby mające odwagę zająć się tematami mniej popularnymi, wymagającymi od nich dużego zaangażowania i uwagi. Niekiedy droga wiąże się z podróżami w odległe zakątki świata, do których turyści rzadko zaglądają, a czasami prowadzi do samego siebie, ale wymaga zmiany sposobu życia i myślenia.
Podczas spotkań zaproszeni goście przybliżą nam swoje nietypowe pasje, ale także opowiedzą o tym, co ich motywuje i sprawia, że chcą poświęcać swój czas i energię na coś, co innym wydaje się trudne czy zbyt angażujące. Będziemy chcieli także poznać samą drogę, jaką musieli przebyć nasi bohaterowie, aby móc realizować swoje plany. Zastanowimy się również nad tym, dlaczego tak mało osób wybiera podobny styl życia i co sprawiło, że nasi bohaterowie zdecydowali się właśnie na takie, a nie inne pasje.

 
Data wydarzenia: 
19.02.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: