Jesteś tutaj

"Drogą mniej uczęszczaną"

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
09.05.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

"Drogą mniej uczęszczaną"

Kolejnym gościem Iwony Demskiej w ramach cyklu "Drogą mniej uczęszczaną" będzie Monika Błaszkowska, która od lat z dużym sukcesem zajmuje się projektami wnętrz publicznych oraz prywatnych w całej Europie. We wszystkich swoich projektach podkreśla indywidualność kreacji. Pasjonuje ją wzornictwo przemysłowe oraz szeroko pojęty design...

Monika Błaszkowska

Architekt, Designer, Dyrektor Kreatywny

 (...) Inspiracje czerpie z obserwacji otoczenia -  uwielbia wykorzystywać w swoich pracach naturalne surowce. Jej lampy były wielokrotnie prezentowane na międzynarodowych wystawach. Jako pierwsza polska projektantka swoje prace - lampy i stół zaprezentuje na najważniejszej międzynarodowej wystawie designu w Wenecji - Venice design 2018.

Laureatka konkursu : Top design oraz Dobry Wzór

http://migaloohome.com/

 

„Drogą mniej uczęszczaną” to cykl spotkań, którego bohaterami są osoby mające odwagę zająć się tematami mniej popularnymi, wymagającymi od nich dużego zaangażowania i uwagi. Niekiedy droga wiąże się z podróżami w odległe zakątki świata, do których turyści rzadko zaglądają, a czasami prowadzi do samego siebie, ale wymaga zmiany sposobu życia i myślenia.

Podczas spotkań zaproszeni goście przybliżają nam swoje nietypowe pasje, ale także opowiadają o tym, co ich motywuje i sprawia, że chcą poświęcać swój czas i energię na coś, co innym wydaje się trudne czy zbyt angażujące. Będziemy chcieli także poznać samą drogę, jaką musieli przebyć nasi bohaterowie, aby móc realizować swoje plany. Zastanowimy się również nad tym, dlaczego tak mało osób wybiera podobny styl życia i co sprawiło, że nasi bohaterowie zdecydowali się właśnie na takie, a nie inne pasje.

 

Data wydarzenia: 
09.05.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: