Jesteś tutaj

Dzień Dziecka po Japońsku

/
Data wydarzenia: 
01.06.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
16.00-18.00

Dzień Dziecka po Japońsku

Koło Naukowe Antropologów "Arcana", Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego, Zakład Etnologii UG oraz Biblioteka Manhattan zapraszają na Dzień Dziecka po Japońsku! W programie warsztatów: origami oraz japońskie gry i zabawy (Kagome kagome, gomoku i wiele innych). Zapraszamy dzieci od lat 8, obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona.

Koło Naukowe Antropologów "Arcana", Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego, Zakład Etnologii UG oraz Biblioteka Manhattan zapraszają na Dzień Dziecka po Japońsku!

W programie warsztatów:

  • origami przede wszystkim dla najmłodszych - wykonanie czapek samurajskich, kolorowanie karpi koi związanych z obchodami dnia dziecka w Japonii, podstawowych wzorów takich jak żurawie (razem z opowiedzeniem tła kulturowego poszczególnych zwyczajów w wykonaniu Koła Naukowego Antropologów Arcana)
  • japońskie gry i zabawy: takie jak Kagome kagome i gomoku

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 lat, ze względu na charakter warsztatowy spotkania obowiązują zapisy mailowe bibliotekamanhattan@wbpg.org.pl  telefoniczne 58 500-00-80 lub na miejscu w bibliotece, liczba miejsc jest ograniczona.

Data wydarzenia: 
01.06.2017
Godzina rozpoczęcia: 
16.00-18.00
Udostępnij: