Jesteś tutaj

Dzielny Grześ i Święty Mikołaj - przedstawienie teatralne

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
24.11.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
14.00

Dzielny Grześ i Święty Mikołaj - przedstawienie teatralne

Zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie lalkowe Teatru Barnaby pt.: "Dzielny Grześ i Święty Mikołaj". Spektakl odbędzie się w ramach dotacji Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny.

"Dzielny Grześ i Święty Mikołaj": 

 

Autor: Marcin Marzec

animacja: Marcin Marzec

scenografia i lalki: Karolina Michałek

 

Klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.

Święta już tuż tuż i na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała nam wszystko zepsuć. Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten jakże ważny dzień w roku. Jak Grześ tego dokona? Chyba najlepiej będzie jak zobaczycie to sami.

Przedstawienie „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj” to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Każdy z bohaterów tego przedstawienia wchodzi w dialog z widzami co sprawia, że można się poczuć jak część spektaklu, a komiczna forma teatralna, jaką jest pacynka, potrafi doskonale rozbawić najsmutniejszego smutasa.

Data wydarzenia: 
24.11.2018
Godzina rozpoczęcia: 
14.00
Udostępnij: