Jesteś tutaj

Gra MISTRZ BAJEK

Kategoria: 
/

Gra MISTRZ BAJEK

MISTRZ BAJEK, pierwsza gra planszowa stworzona przez bibliotekarzy z oryginalnymi ilustracjami wykonanymi przez dzieci, które zajęły I miejsce w konkursie „Zostań mistrzem bajek”. Gra jest prawdziwą gratką dla miłośników planszówek i baśni.

MISTRZ BAJEK

Co Czerwony Kapturek niósł dla babci?
Kogo miała poślubić Calineczka?
Co zgubił Kopciuszek?
Znasz odpowiedzi? Świetnie! Masz szansę zostać MISTRZEM BAJEK!

Odpowiadaj na pytania i zbieraj puzzle do swojej baśni. Uważaj! Wśród pytań ukryły się bajkowe chochliki, które bardzo lubią psocić i mogą ci przeszkodzić w grze. Nie daj się zwieść podchwytliwym pytaniom i ułóż swoje puzzle jak najszybciej!
„Mistrz bajek” to gra dla dzieci w wieku 5+, przy której może bawić się cała rodzinaw rozgrywce może wziąć udział aż 5 graczy i moderator. W pudełku znajduje się 150 pytań sprawdzających wiedzę z 10 najpopularniejszych baśni, takich jak Królewna Śnieżka, Brzydkie Kaczątko czy Jaś i Małgosia. Poziom trudności pytań jest bardzo zróżnicowany­od łatwych po takie, które nie sprawią trudności tylko uważnym czytelnikom.

Wiek od 5 lat
Ilość graczy: 2-5 + moderator
Długość gry: od 30 do 90 minut

Ilustracje do baśni wykonały dzieci, które zajęły I miejsce w konkursie „Zostań mistrzem bajek” zorganizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku.

Grę można kupić w sklepiku online - MISTRZ BAJEK.

Zachęcamy do obejrzenia recenzj naszej gry: DzieciPrzyPlanszy.pl

 

Udostępnij: