Jesteś tutaj

Jak pies wpływa na rozwój dziecka?

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
10.06.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Jak pies wpływa na rozwój dziecka?

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Wrocławską, która opowie o swojej książce "Jak pies wpływa na rozwój dziecka?" oraz przybliży tematykę dogoterapii.

Książka "Jak pies wpływa na rozwój dziecka?" zawiera opis sfer rozwoju oraz gotowe propozycje zabaw i tematów do wykorzystania w trakcie zajęć. Pomocne one będą dogoterapeutom, którzy potrzebują inspiracji i pomysłów na przeprowadzenie terapii. Również rodzice skorzystają, posługując się przedstawionymi materiałami do pracy w domu z własnymi dziećmi. Książka będzie pomocą dla pedagogów i nauczycieli, którzy mogą zainspirować się tematami podczas pracy z dziećmi.

Anna Wrocławska - absolwentka pięciu uczelni, pedagog, psychopedagog,  terapeuta psychopedagogiczny. Doświadczenie zdobyła, prowadząc gabinet terapii psychopedagogicznej oraz w szkołach i przedszkolach między innymi podczas zajęć dogoterapeutycznych. W gabinecie terapii psychopedagogicznej wspomaga rozwój dzieci, u których stwierdzono trudności w uczeniu się, poprzez kompleksową pomoc terapeutyczną, w szczególności dla uczniów z dysleksją rozwojową, dysgrafią, dysortografią, dyskalkulią i ADHD.

Data wydarzenia: 
10.06.2016
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: