Jesteś tutaj

Jak z sukcesem prowadzić własny biznes?

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
30.06.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Jak z sukcesem prowadzić własny biznes?

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Martą Woźny-Tomczak. Autorką poradnika „Własny biznes – jak dojść do sukcesu? Podczas spotkania dowiemy się m.in. jak założyć i skutecznie poprowadzić własną firmę.

Marta Woźniak - Tomczak z wykształcenia jest psychologiem oraz absolwentką podyplomowych studiów menedżerskich. Od ponad 6 lat jest dyrektorem firmy szkoleniowo – doradczej. Posiada 9-letnie doświadczenie trenerskie z zakresu szkoleń sprzedażowych, rozwoju umiejętności menedżerskich i osobistych. Na sali szkoleniowej gościła uczestników z różnych branż, pracujących na różnych stanowiskach. Pracuje dla klientów biznesowych, jak i z branży administracji państwowej. Zaufali jej m.in. Instytut Marka Kamińskiego, Invena S.A., Open Finance, STAGEMAN Polska, PEKAO SA, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, ICOM Polska, Allcon Osiedla, Kraft Foods SA, Urząd Miejski w Gdańsku, Ministerstwo Obrony Narodowej, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i wiele innych.

Prywatnie, od urodzenia pasjonatka sportu. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie instruktorskie w dziedzinie fitness. Biega długodystansowo. Mama dwójki małych dzieci.

Potwierdź swoje przybycie klikając w link: 
https://dominos.typeform.com/to/c5LpcP

Data wydarzenia: 
30.06.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: