Jesteś tutaj

Jubileusz pracy twórczej

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
24.06.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Jubileusz pracy twórczej

Serdecznie zapraszamy na Jubileusz 40lecia pracy twórczej Piotra Szczepańskiego oraz promocję najnowszego tomiku wierszy Autora „Czas nie kocha nas osobno”.

Piotr Szczepański jest poetą, prozaikiem i animatorem kultury. Od lat związany jest z Biblioteką, gdzie prowadzi cykliczne spotkania i warsztaty poetyckie. Uprawia również tkaninę artystyczną specjalizując się w miniaturze tkackiej. Swoje prace prezentował na wielu wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą.

Artysta od lat animuje środowisko Trójmiasta w zakresie uprawiania i uczestnictwa w różnych formach kultury i sztuki. W latach 1980 - 1986 prowadził Klub Teatralny „Pinezka”, gdzie intensywnie działała Scena Jazzowa i Teatralna, w latach 1995 – 1997 w Miejskim Domu Kultury na Oruni prowadził Klub Poetycki „Loco Motywy”. Obecnie prowadzi Klub Osiedlowy Bolek i Lolek w Gdańsku, tam Scenę Prezentacji Poetyckich i nieformalną „szkołę haiku”.

Piotr Szczepański jest polskim koordynatorem Europejskiego Programu Prezentacji Twórczości Niewidomych Poetów „Liryczne Mosty”, członkiem założycielem Gdańskiej Grupy Autorów Haiku, członkiem i założycielem Międzynarodowej Grupy Poetyckiej „QuadArt”, członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Autorów „Koga” z siedzibą w Minden.

czas_0.jpg

Data wydarzenia: 
24.06.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: