Jesteś tutaj

Klatka po klatce

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
07.04.2015

Klatka po klatce

Po wielkanocnym odpoczynku Fale z Betonu mają dla Was konkurs fotograficzny. "Klatka po klatce" to konkurs dla wszystkich tych, którzy lubią robić zdjęcia i czują, że mają "oko". A przede wszystkim świetna okazja do pokazania Przymorza z własnego punktu widzenia.
Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, elementy architektury, a może po prostu lokalizacje, z którymi wiążą się jakieś wspomnienia. Spróbujcie przejść się wśród tych zastygłych w betonie fal i pokażcie nam Przymorze swoimi oczami. 
 
W telegraficznym skrócie:
 
1. Konkurs rozpoczyna się dziś i na Wasze prace konkursowe czekamy do 7 maja 2015 roku. 
 
2. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie w określonym przez nas terminie (czyli do 7 maja) 3 prac konkursowych w formie tradycyjnej (czyli odbitki fotograficzne) oraz cyfrowej.
 
3. Technika wykonania fotografii jest dowolna.
 
4. Adres, na który można wysyłać prace to: Filia Naukowa, Obrońców Wybrzeża 2, 80-398 Gdańska, z dopiskiem Konkurs fotograficzny " Klatka po klatce".
 
5. Fotografie analogowe utworzą wystawę, którą będzie można oglądać od maja do lipca w Filii Naukowej i Filii nr 9.
 
6. Zdjęcia w formie cyfrowej zostaną opublikowane w albumie konkursowym na fanpage'u Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie w dniach 12-24 maja będzie można na nie głosować. 
 
7. Zwycięzcę ogłosimy 25 maja. 
 
8. Nagrodą jest organizacja wystawy autorskiej zdjęć zwycięzcy oraz voucher w wysokości 200 zł do wybranego przez organizatora sklepu elektronicznego.
 
Cały regulamin konkursu dostępny jest w na tej stronie.
 
Organizator konkursu: WiMBP.
Sponsor nagrody: Cztery Oceany
Data wydarzenia: 
07.04.2015
Udostępnij: