Jesteś tutaj

Klub Powieści Kobiecej - spotkanie z Elką Noland

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
23.03.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Klub Powieści Kobiecej - spotkanie z Elką Noland

Zapraszamy na spotkania w ramach Klubu Powieści Kobiecej. Bohaterką pierwszego wydarzenia będzie Elka Noland, autorka powieści pt. "Anna i lekarz".

Anna to dojrzała kobieta, której od dzieciństwa towarzyszy ogromny lęk przed lekarzami. Poznajemy ją w szczególnym momencie. Anna jest coraz bardziej zmęczona dotychczasowym trybem życia. Układa więc dla siebie „scenariusz na przyszłość” – spokojną, samotną egzystencję wypełnioną codziennymi, małymi przyjemnościami. Wie jednak, że najpierw musi rozwiązać zaniedbywany od lat problem ze swoim zdrowiem. I tak spotyka lekarza, który budzi w niej głęboko skrywaną tęsknotę za bliskością. Anna zaczyna się zmieniać, uważniej przyglądając się rzeczywistości, ludziom i sobie. Mimo nieustannych trudności w nawiązaniu bliższej relacji ze swoim lekarzem, Anna nie rezygnuje z poszukiwania nowej siebie – dojrzalszej, odważnej, ciekawej świata i gotowej na spotkanie drugiego człowieka.


Elka Noland – rodowita warszawianka, która po wielu latach życia w stolicy zdecydowała się na realizację jednego ze swoich marzeń – zamieszkanie w Gdańsku. Zaczęła pisać, bo „w Gdańsku tak bardzo powietrze pachnie wolnością...”. Zodiakalna ryba, przekonana, że gotuje najlepszą zupę pomidorową, uwielbiająca tajski masaż stóp, spacery po uliczkach Starego Gdańska, wschód słońca na plaży i… dzień urlopu „na żądanie”.

Rozmowę poprowadzi Katarzyna Dettlaff-Lubiejewska.

978-83-65891-24-2_Anna i lekarz.jpg

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki "Anna i lekarz".

logo_oficynka_czarne_0.jpg

Data wydarzenia: 
23.03.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: