Jesteś tutaj

Klub Zaczytanych Detektywów

/
Data wydarzenia: 
12.11.2019

Klub Zaczytanych Detektywów

Zapraszamy dzieci do przyłączenia się do Klubu Zaczytanych Detektywów. Bądźcie na tropie dobrych książek!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-9 lat do przyłączenia się do naszej akcji Klub Zaczytanych Detektywów!

Chcielibyście, żeby Wasze dzieci były zawsze na tropie dobrych książek, a biblioteka już na zawsze zagościła na mapie miejsc do odwiedzenia? Świetnie! Nasza akcja jest właśnie dla Was i Waszych pociech.

Każdy Zaczytany Detektyw dostaje Zestaw Zaczytanego Detektywa: dedykowaną kartę do kultury, etui na odznaki i planszę do zbierania naklejek. Przy każdej wizycie w bibliotece i wypożyczeniu książki, mały czytelnik otrzymuje naklejkę, którą może przykleić na planszę. Jakie odznaki można dostać?

  • Inspektor Lekturka
  • SuperDetektyw
  • Komisarz Komiksiarz
  • Aspirant Bibliofil
  • Sierżant Zawsze w Akcji

Po uzbieraniu odpowiedniej ilości odznak Zaczytany Detektyw otrzymuje specjalny notes. Natomiast dzieci, które uzbierają wszystkie odznaki, otrzymają Order Klubu Zaczytanego Detektywa oraz dyplom.

Uwaga! Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

O szczegółach akcji można przeczytać w REGULAMINIE.

Udział w akcji Klub Zaczytanych Detektywów jest darmowy. Aby założyć Kartę do Kultury dziecku potrzebna będzie zgoda rodzica/opiekuna prawnego.  Zestawy Zaczytanego Detektywa, wraz z Kartą do Kultury można odebrać w każdej filii WiMBP w Gdańsku (oprócz Filii Naukowej i Biblioteki pod Żółwiem). Do akcji mogą przystąpić dzieci, które są już czytelnikami WiMBP, jeśli spełniają warunki projektu.

Bądźcie na tropie dobrych książek i przyłączcie się do Klubu Zaczytanych Detektywów.

Data wydarzenia: 
12.11.2019
Udostępnij: