Jesteś tutaj

Kompetencje przyszłości - jak rozwinąć nasze skrzydła?

/
Data wydarzenia: 
21.03.2015

Kompetencje przyszłości - jak rozwinąć nasze skrzydła?

21 marca 2015 r. (sobota) w godz. 10.00 - 14.00 w Bibliotece Manhattan (al. Grunwaldzka 82, Gdańsk - Wrzeszcz) odbędzie się debata "Kompetencje przyszłości - jak rozwinąć nasze skrzydła?”. Będziemy rozmawiać o kompetencjach ważnych dla rozwoju zarówno osobistego i zawodowego mieszkańców, jak i całej naszej gminy.

Dyskusja będzie miała charakter warsztatowy, dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą mogli się wypowiedzieć. Debata jest częścią ogólnopolskiego przedsięwzięcia „Narodowy coaching – jak rozwinąć nasze skrzydła?” realizowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową, wspólnie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Nasza biblioteka otrzymała zaproszenie do udziału w tej inicjatywie jako jedna z 42 placówek z całej Polski. Debaty odbędą się w nich niemal w tym samym czasie - 20-21 marca 2015 roku.


Wnioski i pomysły wynikające z naszej debaty zostaną wykorzystane podczas Kongresu Obywatelskiego - dorocznego wydarzenia organizowanego od blisko 10 lat przez Instytut. Rezultaty będziemy mogli wykorzystać również lokalnie, na przykład planując działania edukacyjne skierowane do mieszkańców czy ubiegając się o finansowanie projektów, etc.
 
Zainteresowane udziałem w debacie osoby prosimy o kontakt mailowy: promocja@wbpg.org.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

zaproszenie - newsletter.jpg

Data wydarzenia: 
21.03.2015
Udostępnij: