Jesteś tutaj

Kronika kwarantanny

/
Data wydarzenia: 
01.06.2020

Kronika kwarantanny

Kończymy naszą akcję i dziękujemy za nadesłane teksty.

2 czerwca 2020 roku kończymy naszą akcję "Kronika kwarantanny". Dziękujemy za wszystkie nadesłane teksty, które czytaliśmy z dużym zainteresowaniem.

_______________________________________________________

Mija kolejny dzień kwarantanny. Zalewa nas czarny humor, tweety i posty, memy czy filmiki, dzięki którym próbujemy sobie pomóc w tym niełatwym doświadczeniu.

My chcielibyśmy zachęcić Was do przesyłania w formie listów, zapisków, drobnych obserwacji, wspomnień, refleksji, opowiadań, dzienników – forma całkowicie dowolna - Waszych relacji z tego niecodziennego czasu, w jakim się wszyscy znaleźliśmy. Bezcenne dla nas będą obserwacje tego, jak wygląda miasto czy Wasze najbliższe otoczenie, jak spędzacie przymusowe „udomowienie”, jak zmieniły się Wasze rodzinne i przyjacielskie relacje. Czekamy na wszelkie spostrzeżenia i przemyślenia.

Stwórzmy RAZEM kronikę czasu kwarantanny. Regulamin akcji dostępny TUTAJ, formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ.

Zgłoszenia oraz relacje prosimy przysyłać na adres: kronika@wbpg.org.pl.

Wasze wybrane wypowiedzi będziemy przedstawiać na profilu FB Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej i nagradzać wydawnictwami bibliotecznymi i gadżetami.
A jeśli napiszemy wspólnie ciekawą Kronikę kwarantanny, WiMBP opracuje ją, gdy już rzeczywistość wróci na dawne tory, w wersji elektronicznej bądź książkowej, dla upamiętnienia tego szczególnego czasu.  

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze relacje!

 

Wybrane teksty czytelników można przeczytać TUTAJ.

 

Data wydarzenia: 
01.06.2020
Udostępnij: