Jesteś tutaj

Kryzys tożsamości

/
Data wydarzenia: 
10.02.2022
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Kryzys tożsamości

Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Wasilczyk, w trakcie którego spróbujemy zastanowić się na co zwrócić uwagę, aby zrozumieć z czego wynika mój osobisty kryzys tożsamości i skąd wziąć siłę by go pokonać?

Kryzys zawsze jest połączony z brakiem. Aby nastąpił kryzys, musi najpierw nastąpić brak. Czy mówimy o kryzysie gospodarczym, czy o kryzysie wiary, czy o kryzysie rodziny, czy też o kryzysie tożsamości, we wszystkich tych przypadkach, powodem jest jakiś brak.

Czego więc brakuje?

Wydawać by się mogło, że każdy kryzys ma swoje odmienne przyczyny. Kryzys gospodarczy – brak właściwego zarządzania zasobami. Kryzys wiary – brak właściwego postępowania i życia w zgodzie z zasadami wiary.  Kryzys rodzinny – brak bliskości i wzajemnego zrozumienia, itd. Jednak po dłuższym zastanowieniu się, można zaobserwować o wiele głębsze i wspólne dla nich wszystkich powody.

Spotkanie poprowadzi Dorota Wasilczyk -  koordynator trójmiejskiej filii Uniwersytetu Brahma Kumaris, prowadzi kursy pozytywnego myślenia, relaksu, medytacji oraz poczucia własnej wartości.

Liczba uczestników ograniczona. Obowiązują zapisy 58 556-18-13

Data wydarzenia: 
10.02.2022
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: