Jesteś tutaj

Majowy QUIZ z mamami w tle :)

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
26.05.2015

Majowy QUIZ z mamami w tle :)

Zapraszamy do udziału w kolejnym quzie internetowym, ze względu na obchodzone w maju Święto Mam, quiz tematem obejmuje książki z szeroko pojętym motywem Matki. Zapraszamy do zabawy, nagrody czekają! Nie zapomnijcie podać danych kontaktowych!

Miło nam poinformować, że wśród osób które wzięły udział w konkursie, prawidłowo odpowiedziały na pytania i podały dane kontaktowe komisja wylosowała zwycięzców:

I miejsce: Kasia

II miejsce: asiabb 

III miejsce: basiula

Osoby zostały poinformowane o zwycięstwie drogą mailową, zapraszamy w ciągu 2 tygodni do biblioteki po odbiór nagród. Gratulujemy!

Z powodu niewielkiego zainteresowania naszym majowym quizem  w losowaniu wzięły również udział osoby, z 90 pkt. jak i te które odpowiedziały poprawnie na wszystkie pytania.

Zapraszamy do udziału w naszym  quizie TUTAJ

REGULAMIN
Cele konkursu:

  • zapoznanie Czytelników z ofertą Biblioteki Manhattan
  • rozwijanie zdolności samodzielnego wyszukiwania informacji
  • zapoznanie z twórczością autorów

Uczestnicy konkursu:

  1. Uczestnictwo w konkursie nie jest ograniczone terytorialnie i wiekowo
  2. Do konkursu mogą przystąpić wszyscy, którzy:
  3. zapoznali się z Regulaminem Konkursu;
  4. odpowiedzieli wirtualnie na pytania konkursowe;
  5. podali dokładne dane osobowe i teleadresowe (informacje te, zgodne z Ustawą o ochronie danych osobowych, objęte są tajemnicą)
  6. każdy uczestnik może nadesłać tylko jeden wirtualny egzemplarz odpowiedzi;

Termin: Odpowiedzi należy zgłaszać w terminie do 25 maja.

Prawa autorskie:
Poprzez zgłoszenie się do konkursu uczestnicy akceptują warunki regulaminu konkursu, wyrażają zgodę na bezpłatne publikowanie Art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.1994 Nr 24 poz. 83).

Rozstrzygnięcie konkursu:
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania spośród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytania zawarte w teście i podadzą dane kontaktowe. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo o wygranej. Informacje o wynikach zostaną również zamieszczone na stronie internetowej Biblioteki Manhattan. Nagrody za udział będą do osobistego odbioru w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników w siedzibie Biblioteki Manhattan.

Data wydarzenia: 
26.05.2015
Udostępnij: