Jesteś tutaj

Miłosne prawo jazdy

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
26.03.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Miłosne prawo jazdy

Promocja książki Katarzyny Dolak-Mazurek

Książka „Miłosne prawo jazdy” skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z miłością, ale także takich, które już są w związku, ale nie wszystko w nim układa się tak jak trzeba.  Może być także ważna dla tych, którzy zaczynają wszystko od początku.

Ludzie są przekonani, że wiedzą o miłości bardzo dużo. To prawda, ale nie stosują tej wiedzy.

 

W swojej książce Katarzyna Dolak-Mazurek dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym oraz podaje konkretne rozwiązania. W końcu zbudowanie ciekawego związku to poukładanie wielu elementów tak, aby do siebie pasowały. Oznacza to naprawienie tego, co się porwało, naoliwienie tego, co skrzypi. Czasem ostateczne wyrzucenie starych, niedziałających elementów i zastąpienie ich sprawnymi. Wszystko po to, aby mieć dobry sprzęt do wspólnej jazdy i się nią cieszyć, a nie zajmować łataniem dziur.

 

Książka Katarzyny Dolak-Mazurek to odpowiedź na potrzeby naszych czasów. Zmieniający się świat sprawia wiele problemów w kontaktach międzyludzkich zwłaszcza ludziom młodym, a przecież miłość jest najważniejsza. To książka, która jest jak eliksir miłości. Pragmatyczny styl autorki pozwala zrozumieć zasady rządzące w świecie miłości i szczęśliwych związków i jak to się mówi potocznie potrafi przetłumaczyć z polskiego na nasze. Ta książka to swego rodzaju przełom w stereotypowym myśleniu o związkach, rolach społecznych, a jednocześnie to praktyczny podręcznik dla złamanych, czy po prostu nie do końca szczęśliwych serc.

 

Katarzyna Dolak-Mazurek jest dyplomowanym Life Coachem, akredytowanym przez Nobel Manhattan Coaching (NMC) oraz Internatinal Instytute of Coaching & Mentoring (IIC&M), a także dyplomowanym Coachem Kryzysowym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego, jak również dyplomowanym trenerem i pedagogiem.

 

Data wydarzenia: 
26.03.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Tagi: 
Udostępnij: