Jesteś tutaj

Miejskie Pszczoły - spotkanie z Wiktorem Jędrzejewskim + film "Kraina Miodu"

/
Data wydarzenia: 
20.05.2021
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Miejskie Pszczoły - spotkanie z Wiktorem Jędrzejewskim + film "Kraina Miodu"

Inicjatywa Miejskie Pszczoły, know-how miejskiego pszczelarstwa i nie tylko! Spędź z nami Światowy Dzień Pszczoły (World Bee Day)! American Corner Gdańsk serdecznie zaprasza 20 maja na spotkanie z Wiktorem Jędrzejewskim – założycielem inicjatywy Miejskie Pszczoły w Warszawie!

Czy wiesz, że dachy Nowego Jorku i Sztokholmu pełne są uli? 

Miejskich pszczół nie musicie jednak szukać daleko! Warszawa również staje się miejscem przyjaznym dla owadów zapylających - Wiktor stworzył pasiekę m.in. na dachu Pałacu Kultury i Nauki!

Zapraszamy zarówno tych, co pomyśleli, że to istne szaleństwo, jak i wszystkich głodnych praktycznej wiedzy, którzy chcieliby rozpocząć podobną inicjatywę w swoim mieście, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać!

 

PROGRAM:

 

  • 20 maja, o godzinie 18:00 Wiktorem Jędrzejewskim porozmawia Przemysław Rydzewski, koordynator trójmiejskiej edycji Millennium Docs Against Gravity (jednego z największych na świecie festiwali kina dokumentalnego), inicjator wielu wydarzeń filmowo-edukacyjnych.

Po więcej informacji o spotkaniu odsyłamy na fb: https://fb.me/e/5ipH04v5m

 

  • O godzinie 19:30 zapraszamy wszystkich na darmowy pokaz „Krainy Miodu” (reż. Tamara Kotevska / Ljubomir Stefanov) – zdobywcy 4 statuetek podczas 16. Millennium Docs Against Gravity Film Festival.  Do filmu krótko wprowadzi nas Szymon Pawletko.

Po więcej informacji o filmie odsyłamy na fb: https://fb.me/e/qVUT9gSS9

 

Wydarzenie odbędzie się na platformie ZOOM (liczba miejsc ograniczona) – Dla zamkniętej grupy na ZOOMie zostanie udostępniony link oraz hasło do platformy z filmem. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

!! Zapisz się na samo spotkanie, film lub na całość przez formularz rejestracyjnyhttps://form.jotform.com/211292778508059

 

Do zobaczenia!

Data wydarzenia: 
20.05.2021
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: