Jesteś tutaj

"Morskie inspiracje" - warsztaty fotograficzne dla grupy 10-15 seniorów w plenerze

/
Data wydarzenia: 
24.08.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
11:00

"Morskie inspiracje" - warsztaty fotograficzne dla grupy 10-15 seniorów w plenerze

Warsztaty fotograficzne w plenerze odbędą się 24 sierpnia o godz. 11:00 i poprowadzi je Marta Polak. Obowiązują zapisy!

Zapraszamy seniorów zainteresowanych fotografią i chcących rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne, a także miło spędzić czas na warsztaty plenerowe, które odbędą się 24 sierpnia (poniedziałek) od godz. 11:00 do godz. 13:00 na terenie Parku Reagana w Gdańsku-Przymorze.Warsztaty poprowadzi Marta Polak - Prezes Stowarzyszenia Dobrych Wiadomości, autorka zdjęć prezentowanych na wystawach fotograficznych.

Zbiórka w poniedziałek 24 sierpnia o godz. 10.30 w Bibliotece Babie Lato w celu podpisania oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika warsztatów.

Oświadczenie dostępne jest również w poniższym linku, do samodzielnego wydrukowania.

 

Warsztaty są  bezpłatne, ale ze względu na sytuację epidemiologiczną mogą w nich uczestniczyć tylko osoby, które się wcześniej zapisały.

Można to zrobić mailowo: bibliotekababielato@wbpg.org.pl, telefonicznie 58 556 38 27 lub osobiście w Bibliotece Babie Lato (ul. Opolska 3).

 

By wziąć udział w wydarzeniu, należy zapoznać się z poniższymi zasadami:

 1. W  warsztatach  mogą  wziąć  udział  tylko  osoby, które zapisały się wcześniej oraz przed wydarzeniem  przekazały   uzupełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia. Celem przetwarzania danych osobowych zawartych w oświadczeniu jest zapewnienia bezpieczeństwa epidemicznego, w tym umożliwienia kontaktu z uczestnikiem oraz ułatwienia służbom sanitarnym dochodzenia epidemiologiczne na wypadek wykrycia, że osoba zakażona brała udział w wydarzeniu kulturalnym.
 2. Każdy uczestnik/uczestniczka warsztatów musi dokonać indywidualnego zgłoszenia ze względu na zgody na przetwarzanie swoich danych.
 3. Na spacerach należy zasłaniać usta i nos (maseczką, przyłbicą lub chustką czy szalikiem) oraz zachować dystans społeczny: 2 m
 4. Jeżeli przed warsztatami fotograficznymi  w plenerze uczestnik:
  - zaobserwował u siebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną,
  - jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
  - mieszka z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
  - w ciągu ostatnich siedmiu dni miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji
  zobowiązany jest do odwołania swojego uczestnictwa w warsztatach.
 5. Uczestnicy biorący udział w warsztatach wyrażają zgodę  jednocześnie na umieszczenie swoich prac (zdjęć krajobrazu) na wystawie fotograficznej on-line na podstronie Biblioteki Babie Lato.

 

Data wydarzenia: 
24.08.2020
Godzina rozpoczęcia: 
11:00
Udostępnij: