Jesteś tutaj

My lunatycy

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
20.11.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

My lunatycy

Zapraszamy na promocję książki Anny Sztuczki i Krzysztofa Janiszewskiego "My lunatycy. Rzecz o Republice".

20 listopada (piątek) o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z Anną Sztuczką i Krzysztofem Janiszewskim, autorami książki "My lunatycy. Rzecz o Republice", pierwszej pozycji napisanej przez fanów kultowego toruńskiego zespołu. Pubikacja zawiera wywiady z rodziną i menadżerami grupy, przyjaciólmi muzyków oraz fanami. Wspomnienia tych ostatnich nie tylko pokazują fenomen legendarnej grupy, ale także podkreślają, jak ważnym zespołem w ich życiu była i jest Republika. Autorzy tej publikacji, to rodowici torunianie, którzy od początku istnienia Republiki są jej oddanymi wielbicielami. Książka jest hołdem złożonym nie tylko toruńskiej grupie, ale także ogromnej rzeszy jej entuzjastów.

Spotkanie poprowadzi Przemysław Zawrotny.

Anna Sztuczka – rocznik 71, animatorka kultury, menadżerka zespołów rockowych. Współpracowała m.in. z Agressivą 69, Half Light, Cela nr 3 czy Rejestracją.

Krzysztof Janiszewski – rocznik ’71, z wykształcenia socjolog, z zamiłowania wokalista rockowy, autor tekstów, kompozytor. Współtwórca takich grup rockowych jak Stainless (Stainless), Doktor C (Na peryferiach normalności), Vitamina (Uwaga! Wymiotuję) oraz Half Light (Night In The Mirror, Nowe Orientacje, Black Velvet Dress, Black Velvet Dance. Remixes, Półmrok). Współpracował z Januszem Niekraszem z legendarnego TSA, z którym również wydał album (Stało się… czas na prawdę). W przeszłości uprawiał zawodowo tenis ziemny. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki synów. Fan Republiki od 1982 roku. 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Kaczmarski - pieśniarz, poeta, autorytet".

plakat_2.jpg

Data wydarzenia: 
20.11.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: