Jesteś tutaj

Nowa planeta – komiksy nie z tej ziemi! Warsztaty komiksowe na 100czni

/
Data wydarzenia: 
02.09.2020

Nowa planeta – komiksy nie z tej ziemi! Warsztaty komiksowe na 100czni

Zapraszamy do 100czniowej przestrzeni na postapokaliptyczny cykl warsztatów komiksowych z Jakubem Babczyńskim. Zajęcia skierowanie są do młodzieży (od 12 r. ż.) i dorosłych i odbędą się 29.07, 12 i 19.08 oraz 02.09.

Warsztaty odbywać się będą w środy 29 lipca, 12 sierpnia, 19 sierpnia oraz 2 września w dwóch grupach. Start pierwszej grupy o godzinie 17.00. Druga rozpocznie zmagania z rysunkiem o godzinie 18.30.

Na warsztaty obowiązują zapisy. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres promocja@wbpg.org.pl w tytule wpisując „Warsztaty komiksowe 100cznia”, a w treści podając wybraną datę wraz z godziną. W razie wolnych miejsc do warsztatów będzie można dołączyć bez uprzedniego zapisania się, ale pierwszeństwo mają osoby, które uprzednio zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu.

Jak wygląda postapokaliptyczna Ziemia? Z jakimi nowymi przeciwnościami zmierzą się bohaterowie?

Tymi oraz wieloma innymi zagadnieniami, zajmiemy się w ramach pierwszego postpandemicznego cyklu warsztatów komiksowych w Gdańsku, które poprowadzi Jakub Babczyński.

Zapraszamy!

Jakub Babczyński – debiutował w 1998 roku w gdańskim magazynie Vormkwasa. Autor serii komiksowej „Wyspa Szyszek”, w ramach której powstał „Pasażer” do scenariusza Tomasza Kontnego oraz „Byli z Nami od Zawsze” do scenariusza Piotra Szulca. Twórca ilustracji do komiksów „Olimpia z Gdańska”, „Miasto z Widokiem”, „Ballada o Eulalii” i innych. Wykładowca Komiksu na Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz WSB w Gdańsku. Współtwórca projektu miejskiego: Komiks w Mieście, Miasto w Komiksie: Komiksowy Przewodnik po Dolnym Mieście.

Data wydarzenia: 
02.09.2020
Udostępnij: