Jesteś tutaj

O ciekawości własnego życia i ciekawości w ogóle

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
24.02.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

O ciekawości własnego życia i ciekawości w ogóle

Zapraszamy na wykład Katarzyny Dworaczyk - ilustratorki, trenerki, mediatorki i autorki książki "Wszystko, co jest teraz, zaczęło się tam".

24 lutego (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy na wykład Katarzyny Dworaczyk -  "O ciekawości własnego życia i ciekawości w ogóle" oraz promocję jej książki "Wszystko, co jest teraz, zaczęło się tam".

Skąd wiemy, kim jesteśmy, dlaczego robimy to, co robimy, do czego dążymy i jakie pytania warto sobie zadawać? Katarzyna Dworaczyk od dawna szuka odpowiedzi na te pytania, na warsztat wzięła swoje dzieciństwo i okres dorastania - opisała, zilustrowała i ułożyła w książce, która stała się pomnikiem dla wzrastania. Przyglądała się przekonaniom - skąd się biorą, jak działają w naszym życiu, jakie wydarzenia mogą stać się później kulą u nogi, a które motorem do działania. I kiedy żyjemy "z automatu", a kiedy to życie kreujemy świadomie.

Wojciech Eichelberger napisał o książce "Wszystko, co jest teraz, zaczęło się tam" co następuje: "Edukacyjny pożytek płynący z tej książki polega na podniesieniu i zilustrowaniu wagi dziecięcych wspomnień dla zrozumienia procesu bycia formowanym przez nasze wczesne doświadczenia ze sobą, ze światem i z dorosłymi."

Katarzyna Dworaczyk - z pasji i wykształcenia trenerka komunikacji i artystka wizualna. Współtworzy międzynarodowy zespół trenerów skupionych wokół Porozumienia bez Przemocy. Pisze i rysuje, inspiruje na szkoleniach i konferencjach, mini-mediuje z i między dziećmi. Pochodzi z Gdyni (do której kiedyś wróci), mieszka w Poznaniu. Uwielbia espresso, Jacquesa Lacana oraz widzieć horyzont.

Data wydarzenia: 
24.02.2017
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: