Jesteś tutaj

ODWOŁANE Dyskusyjny Klub Książki

/
Data wydarzenia: 
24.03.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

ODWOŁANE Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na pierwsze, organizacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece na Grobli.

Czy kochasz książki i lubisz o nich rozmawiać? Nie zamykaj się w domu! Biblioteka na Grobli ogłasza nabór do Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych czytelników. Przyjdź do nas i opowiedz o swojej lekturze, spędź czas w miłym gronie osób, które tak samo jak Ty chcą nie tylko czytać, ale również opowiadać o tym, co przeczytali. Dyskusyjny Klub Książki to wspaniałe miejsce spotkań, gdzie możesz poznać wielu znajomych i nawiązać nowe przyjaźnie. Nie musisz znać się literaturze ani mieć fachowej wiedzy – liczy się ciekawa rozmowa i wspólnie spędzony czas. Spotkania mają być okazją do zabawy, a także poznania nowych autorów i książek.

 

Dyskusyjne Kluby Książki to grupy czytelnicze skupiające ludzi w różnym wieku, którzy lubią czytać i spotykają się, aby porozmawiać o książkach. W Wielkiej Brytanii Kluby Książki działają od 1926 roku, w Polsce pierwsze grupy zostały założone w 2007 roku dzięki współpracy Instytutu Książki i British Council. Dołączmy do nich i my!

 

Pierwsze, organizacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się w Bibliotece na Grobli we wtorek 24 marca 2020 r. o godz. 17.00. Masz ochotę przyjść? Powiadom nas telefonicznie: 58 305-65-46 lub mailowo: bibliotekanagrobli@wbpg.org.pl – tu zawsze jesteś mile widziany.

Data wydarzenia: 
24.03.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Tagi: 
Udostępnij: