Jesteś tutaj

ODWOŁANE Z plecakiem po Azji

/
Data wydarzenia: 
29.10.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

ODWOŁANE Z plecakiem po Azji

Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem i autorem książki "Spotkania w Azji"

Drodzy Państwo! Ze względu, iz Gdańsk znajduje się w żółtej strefie epidemicznej wszystkie wydarzenia kulturalne zostają odwołane.

 

Wojciech Jurojć - zostawił za sobą pracę w korporacji i ruszył z plecakiem na Wschód. Z tej podróży powstała książka "Spotkania w Azji", o której autor mówi:

"To osiem przeplatających się opowieści o ludziach, których poznałem w drodze. Przez ich pryzmat pokazuję kraje, w których mieszkają. Jest na przykład historia o Taju, który na niewielkiej wyspie prowadzi hostel, o zwyczajach i kulturze, jakie tam panują. Dla tych, którzy obawiają się dalekich wypraw, inspiracją może być historia o mieszkającym w Chinach polskim przedsiębiorcy Januszu, który przebył długą drogę, zanim znalazł swoje miejsce na ziemi. Jest też opowieść o Kenijczyku, którego poznałem w Tajlandii, gdzie pracowaliśmy przez rok, który po kilku latach zaprosił mnie do Kenii na swoje wesele"

Zapraszamy na spotkanie wzbogacone prezentacją multimedialną. Będzie można porozmawiać z naszym gościem i dowiedzieć się np. jak zorganizować wyjazd z pomocą Conscious Traveler.

Na spotkanie obowiązują zapisy:

e-mail: gabinet_szanghajski@wbpg.org.pl

Tel.: 58/301-48-11 wew. 226

lub osobiście w Wypożyczalni Biblioteki Głównej

 

Spotkanie w ramach projektu Szlakami Azji pod patronatem honorowym Konsulatu Generalnego Chińskiej Republiki Ludowej w Gdańsku oraz pod patronatem honorowym i we współpracy z Instytutem Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim.

Data wydarzenia: 
29.10.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Udostępnij: