Jesteś tutaj

Otwarcie Biblioteki Oliwskiej po remoncie!

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
31.01.2018

Otwarcie Biblioteki Oliwskiej po remoncie!

Zupełnie nowe wnętrze, mnóstwo nowości wydawniczych i spotkania autorskie z wybitnymi pisarzami – zapraszamy na ponowne otwarcie biblioteki!

Miło nam Państwa poinformować, że już pod koniec stycznia zostanie ponownie otwarta Biblioteka Oliwska.

Filia mieszcząca się przy ulicy Opata J. Rybińskiego  przeszła gruntowny remont, zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą obejrzeć nowe wnętrze biblioteki, już we wtorek 30 stycznia od godz. 18:00. Tego dnia odbędzie się spotkanie z Elżbietą Cherezińską, autorką bestsellerowego cyklu "Odrodzone królestwo" poświęconego historii Polski z czasów rozbicia dzielnicowego.

Natomiast dzień później (31 stycznia - środa) zapraszamy obecnych i przyszłych czytelników Biblioteki Oliwskiej do zapoznania się nie tylko z nowym wystrojem, ale także z księgozbiorem, który powiększył się o wiele nowości wydawniczych.  Wypożyczanie będzie możliwe już od godziny 9:00. To jednak nie koniec atrakcji! Tego samego dnia o  godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Ignacym Karpowiczem, jednym z najciekawszych współczesnych pisarzy, autorem takich powieści jak ”Cud”, „Balladyny i romanse”, „Sońka”, „Miłość”.

Zapraszamy do Biblioteki Oliwskiej!