Jesteś tutaj

Po drugiej stronie "SITKA"

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
14.04.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.30

Po drugiej stronie "SITKA"

Spotkanie z dziennikarzem i publicystą Radia Gdańsk - Jackiem Naliwajkiem

Te głosy znacie i słyszycie je codziennie. Słuchając wiadomości, reportaży, czy programów Radia Gdańsk. Po drugiej stronie „sitka” jest znany dziennikarz, który  chętnie się z Państwem spotka. Opowie o swojej pracy i z pewnością, jak to w dziennikarskim zawodzie bywa, o różnych niespotykanych sytuacjach. Anegdot też nie zabraknie. Opowie, o tym co lubi czytać, za co lubi nasze miasto – Gdańsk i region, i co chciałby w nim zmienić.
Zapraszamy na pierwsze spotkanie z serii Po drugiej stronie „SITKA”. Cykl ten będzie poświęcony dziennikarzom Radia Gdańsk, a podczas czwartkowego spotkania poznamy bliżej Jacka Naliwajka.

Jacek Naliwajek - człowiek radia - dziennikarz i publicysta.
Urodził się w Białymstoku a wychował pośród trzech kultur: katolickiej, prawosławnej i muzułmańskiej. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, który swoją karierę rozpoczął od pracy w radiu studenckim. Pracował w Radiu Wolna Europa, Radiu Plus a od 1994 roku zawodowo związany z Radiem Gdańsk, w którym zadaje niewygodne pytania, porusza trudne i ważne tematy dotyczące Gdańska i regionu.

 

Data wydarzenia: 
14.04.2016
Godzina rozpoczęcia: 
17.30
Udostępnij: