Jesteś tutaj

Premiera książki "A gdyby tak rzucić wszystko?" Małgorzaty Kardzis

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
18.06.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Premiera książki "A gdyby tak rzucić wszystko?" Małgorzaty Kardzis

To prawdziwa historia o pozornie pewnej siebie kobiecie po czterdziestce, która mimo osiągnięcia tego, co uważa się za sukces, czuje, że życie przecieka jej przez palce

Małgorzata Kardzis

44-letnia autorka książki oraz bloga, entuzjastka podróży oraz amatorka... szydełkowania. W szczęśliwym związku; matka dorosłej córki. Kobieta, która odnalazła swój sposób na dobre życie. Pochodzi z Gdańska, od dwóch lat mieszka w gorącym Meksyku. Po 16 latach zarządzania zespołami i przekazywania wiedzy na szkoleniach, odeszła z korporacji. Dziś całe swoje doświadczenie i wiedzę odwołujące się do codziennych przeżyć, przekazuje czytelnikom w postach i książce „A gdyby tak rzucić wszystko?”

"A gdyby tak rzucić wszystko?" – to opowieść o kobiecie, która niemal w jednym czasie rozwodzi się, traci pracę, a jej dorastająca córka wyfruwa z gniazda. Myśli, że wszystko co najlepsze ma już za sobą. I wtedy pojawia się miłość do mężczyzny, z którym ma odwagę ruszyć do Meksyku. Dzięki któremu, odnajduje miłość do życia, ale przede wszystkim do siebie.

To historia, która pokazuje, że nigdy nie jest za późno!

Data wydarzenia: 
18.06.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: