Jesteś tutaj

Program mentoringowy Education USA

/
Data wydarzenia: 
17.11.2019

Program mentoringowy Education USA

Marzysz o studiach w USA? Chcesz, aby ktoś bardziej doświadczony poprowadził cię przez proces ubiegania się o przyjęcie na amerykańską uczelnię? Zgłoś się do programu mentoringowego EducatioUSA.

Program mentoringowy EducationUSA organizowany jest przez centrum doradztwa EducationUSA przy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz Ambasadę USA w Warszawie. 

Uczestnicy programu pod opieką doświadczonych doradców edukacyjnych przez półtora roku będą przygotowywać się do aplikowania na studia undergraduate w USA.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne i obejmuje:

  • Dostęp do elektronicznej platformy szkoleniowej i naszych materiałów, które pomogą ci efektywnie zaplanować działania związane z przygotowaniem aplikacji na studia w USA.  
  • Wirtualne spotkania wszystkich uczestników programu, podczas których omawiane będą poszczególne etapy procesu rekrutacji na studia w USA.
  • Indywidualne wsparcie mentora – absolwenta lub studenta uczelni amerykańskiej – oraz doradcy edukacyjnego na każdym etapie przygotowania aplikacji.
  • Warsztaty z wypełniania Common App, CSS Profile oraz pisania esejów aplikacyjnych.

Dzięki temu programowi nie będziesz sam w procesie ubiegania się o przyjęcie na studia w Stanach Zjednoczonych!

Więcej szczegółow oraz regulamin programu w linku : http://educationusa.pl/program-mentoringowy/?fbclid=IwAR2EH5V7LhJW6B2L60V25ev309SBVW_4aoVToeCV2F7gHbInE-xpO8ZnLB4

Gorąco polecamy !

Data wydarzenia: 
17.11.2019
Udostępnij: